O nás

Jak działa GoMerch?

GoMerch jest współczesną platformą, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie tworzenia odzieży na miarę tzw. „merch“. Mamy bogate doświadczenia z pracą z tkaniną, designem i marketingiem. Nasz zespół tworzą młodzi ludzie chętni zrobić wszystko, żeby spełnić Twoje wymagania.

1 Dla kogo jest GoMerch

Firma pozwala tworzyć, a następnie oferować produkty online bez żadnych początkowych kosztów. Zapewniamy długoterminowe, wieloproduktowe usługi dla różnych marek. Mamy wiele doświadczeń w dziedzinie projektowania tkanin, handlu i reklamy, dlatego pracujemy efektywnie i staramy się, żeby odbiorca końcowy był zadowolony.

2 Projektowanie produktu

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, pierwszym krokiem jest dizajn. Nasze wyjątkowe narzędzie GoCreator jest idealnym wyborem. Prosty, przejrzysty i inteligentny system pomoże Ci stworzyć ubrania dokładnie według Twojego pomysłu. Jeśli nie jesteś pewny czego chcesz, nie martw się i zostaw to nam! Nasz zespół jest bardzo kreatywny i przygotowany zrealizować Twoją wizję z należytą dbałością o szczegóły. Nasi projektanci będą pracować nad projektem, dopóki Twój motyw nie będzie idealny.

3 Kampania

Wytworzyć produkty to dopiero początek. Twoja koszulka. Bluza, plecak lub cokolwiek zaprojektujesz wymagają reklamy! To bardzo proste. Kiedy będziesz trzymać w rękach Twój unikalny merch wystarczy tylko zrobić kilka atrakcyjnych zdjęć i promować je na sieciach społecznościowych. Potem już tylko trzeba poczekać na fanów i zacząć sprzedawać!

4 Sprzedaż

Gdy fani zakochają się w Twojej unikalnej kolekcji, będą potrzebować miejsca, by ją kupić. Nie ma problemu – wszystko załatwimy. Z radością przygotowujemy i zaprojektujemy Twój e-sklep, aby był atrakcyjny nie tylko dla fanów, ale także dla Ciebie. Nasz wyrafinowany system zapewnia, że zrealizujemy każde zamówienie tak, aby Twoje produkty dotarły do nowego właściciela jak najszybciej.

5 Nasz cel to Twoje zadowolenie!

My pracujemy, Ty zarabiasz! Wszystko załatwimy tak, żeby Twoja odpowiedzialność była minimalna. Nasze usługi to:

  • Dizajn a produkcją produktów
  • VIP-e-sklep z systemem automatycznym
  • Marketing a propagacja
  • Komunikacja z użytkownikiem końcowym
  • Dostawa
  • Pokrycie finansowe
  • Ocena finansowa współpracy 50/50% zysku (opcja VIP)
  • Magazynowanie
  • Reklamacje
Celebryci i marki
TRENDING TVORCOVIA

CREATOR LIST

1 - E

brands